piątek, 8 listopada 2013

31. Catwoman - Julie Newmar.

Jako dziecko oprócz bycia syreną i wampirzycą chciałam być także Kobietą-Kotem.
Moja słabość do kotów jak i stylu retro jest tutaj znana.
Zakochałam się absolutnie w Catwoman w wersji Julie Newmar.
Jest prze-pię-kna!
Nie przesadnie seksualna i cała w lateksie jak Michelle Pfeiffer w Powrocie Batmana czy Halle Berry w Kobiecie-Kot (która tak przerysowała tę postać, że miało się ochotę zatrzymać film - Złota Malina zasłużona).
Oto zjawiskowa Julie Newmar jako Catwoman:

Zdjęcia pochodzą z grafiki Google 

Miałam jakiś czas temu świetny sen. Śniło mi się, że byłam Kobietą-Kotem (coś w stylu Catwoman z „Powrotu Batmana” graną przez Michelle Pfeiffer) i usiłowałam zgładzić mojego niezbyt lubianego wykładowcę, który po godzinach pracy był… Batmanem!
Jako, że ja mogę spokojnie przebrać się w strój Kobiety-Kota i paradować tak po ulicy to wykładowca bardziej przypomina nieumalowanego Jokera (tego granego przez Jack’a Nicholsona) więc po przebudzeniu chciało mi się śmiać z tego, co też w tej głowie potrafi się wytworzyć.
Bardzo pozytywny, odprężający i przyjemny sen po tych wszystkich koszmarach, które nie pozwalały mi spać w ciągu nocy spędzonych ostatnio w Poznaniu.

1 komentarze

1. Nie mam tu żadnych zabezpieczeń antyspamerskich dla wygody i szybkości komentowania więc proszę o nie spamowanie oraz nie zamieszczanie komentarzy nie na temat lub związanych z innym postem.
Nie reklamuj się w żaden sposób ponieważ to przynosi skutek odwrotny od zamierzonego.
Takie komentarze będą usuwane.
2. Każdy ma prawo do swojego zdania i wyrażania opinii, ale proszę to robić w kulturalny sposób.
3. Nie uznaję zasady „obserwowanie za obserwowanie” - obserwuję tylko te blogi, które mnie zaciekawią i do których chcę regularnie wracać. Nawet jeśli ktoś ma bloga na innym portalu niż blogger, a lubię go czytać to dodaję go do swojego czytnika.
4. Miej swoją tożsamość - nawet jeśli nie posiadasz bloga lubi innej strony a chcesz skomentować, podpisz się (imię, pseudonim, mail).
5. Na tym blogu nie jesteś anonimowy! Posiadam lokalizator IP z namiarem na dostawcę internetu z którym będę się kontaktowała w razie jakichkolwiek nadużyć.
6. Moderacja - tylko po to żebym nie przeoczyła żadnego komentarza, także pod starszymi postami.
Dziękuję za uwagę.