wtorek, 15 kwietnia 2014

48. Więzień Westeros

Rozpoczęłam w ostatnią sobotę rano, w drodze na uczelnię. No i poszło... Jest wkrętka.


Tak że od następnego poniedziałku będę już jechać na bieżąco z HBO. I męczyć się do następnego roku czekając na kolejną serię. A za dwa lata na następną.

Wiem co czeka bohaterów nawet w następnych seriach bo nie mogłam się powstrzymać i poczytałam sobie co się dało i gdzie się dało. Ale do książek się chyba nie przełamię.
I jak zwykle jestem inna, dziwna i psychopatyczna bo moim ulubionym bohaterem jest oczywiście Joffrey. To znaczy z jednej strony nienawidzę gnojka jak większość oglądających Grę o Tron, mam ochotę go wystrzelić w kosmos, ale z drugiej strony to dla mnie najbardziej charakterystyczna postać, której będzie mi brakować. Już wolę jego niż mdłą Daenerys. A aktora wybrali świetnego, zagrał idealnie, podobno nawet produkcja się boi żeby ktoś mu krzywdy nie zrobił prywatnie bo taką wzbudza nienawiść za swoją rolę.
Już nakręcam siostrę żeby obejrzała. Naprawdę świetny serial. Zrobiłam sobie także wolne od treningów żeby móc go obejrzeć, a to już coś bo od ćwiczeń jestem niemal uzależniona.

Rozpoczynam urlop - do następnego wtorku włącznie.
Bardzo tego potrzebuję, bo po ostatnim weekendzie na uczelni byłam niewyspana, zmęczona i nawet nieprzyjemna w pracy.

3 komentarze

 1. Oj, i ja jestem więźniem Westeros, i mój Mąż także :)
  Ja tam Daenerys uwielbiam, dwoje przeżyła, a jeszcze będzie miała do powiedzenia swoje trzy grosze :) A młoda Starkówna to dla mnie poezja - ciekawa jestem co wyrośnie z tej hardej dziewuszki :))

  OdpowiedzUsuń
 2. No wiesz...szybko się ugięłaś :P
  Wiesz niektórzy mogą czuć się zagrożeni w tej sytuacji, kiedy dzieciaki tak lubią Twoje zajęcia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie oglądałam tego serialu, ale wszyscy co go oglądali polecają... Musi być faktycznie świetny. Może kiedyś, jak nieco czas mi się rozluźni :)
  Ohh... widzę, że ty też. Codziennie śpię po 4-5h, oczy otwieram na zapałkach, dopijam kawą by się pobudzić, ale zmęczona byłam dalej... Aż do teraz, bo wreszcie święta, wreszcie można odpocząć i się wyspać :)

  OdpowiedzUsuń
1. Nie mam tu żadnych zabezpieczeń antyspamerskich dla wygody i szybkości komentowania więc proszę o nie spamowanie oraz nie zamieszczanie komentarzy nie na temat lub związanych z innym postem.
Nie reklamuj się w żaden sposób ponieważ to przynosi skutek odwrotny od zamierzonego.
Takie komentarze będą usuwane.
2. Każdy ma prawo do swojego zdania i wyrażania opinii, ale proszę to robić w kulturalny sposób.
3. Nie uznaję zasady „obserwowanie za obserwowanie” - obserwuję tylko te blogi, które mnie zaciekawią i do których chcę regularnie wracać. Nawet jeśli ktoś ma bloga na innym portalu niż blogger, a lubię go czytać to dodaję go do swojego czytnika.
4. Miej swoją tożsamość - nawet jeśli nie posiadasz bloga lubi innej strony a chcesz skomentować, podpisz się (imię, pseudonim, mail).
5. Na tym blogu nie jesteś anonimowy! Posiadam lokalizator IP z namiarem na dostawcę internetu z którym będę się kontaktowała w razie jakichkolwiek nadużyć.
6. Moderacja - tylko po to żebym nie przeoczyła żadnego komentarza, także pod starszymi postami.
Dziękuję za uwagę.