środa, 7 maja 2014

51. Majówka 2014

Chyba nie muszę pisać, że tegoroczna majówka była bardzo udana. Pogoda dopisała (podobno w Polsce nie), pokoik miałyśmy przeuroczy.
Nie obyło się bez wpadki. Drugiej nocy, wracając z takiego wieczorku w hotelu, pomyliłam z koleżanką pokoje. Wpadłam jak gestapo do pokoju, który wydawał się mój, zapalam światło a tam leży kobieta. Przewraca się, ciągle śpiąc, na drugą stronę a ja na cały głos „Kurwa pomyliłyśmy pokoje”.

Jednego dnia podczas spaceru po wzgórzu zatrzymaliśmy się żeby popatrzeć na dziewczyny strzelające z łuku przy jednym ze stoisk. Jako że kiedyś pokazano mi jak się strzela, podeszłam do niej:
-Excuse me. Arm lower.
-Are you professional?
-No, I... watched The Hunger Games.
Następnie wszystkie w śmiech i pogadałyśmy chwilę o tym jaki to świetny film. Tak że tego...

Muzeum Marcepanu w Szentendre 
Budapeszt nocąNajlepsza restauracja! Klimatyczne wnętrze, przepyszne jedzenie, muzycy przygrywali. Postanowiłyśmy, że jeśli jesteśmy na Węgrzech to będziemy jeść tylko węgierskie potrawy. Niestety zdjęcia jedzonka i nazwy lokalu zostały usunięte z aparatu bo nie miałam już miejsca na karcie. Szkoda. 

Hello Kitty, you're so pretty!

Inne 
  
A z wyjazdu służbowego do Warszawy na weekend rezygnuję. Mam już dość pewnych spraw i chcę odpocząć, wyspać się w końcu, wybrać się z koleżanką na rowery. Za dużo biorę na siebie.

5 komentarze

 1. Masz szczęście, że się tam sama przewracała ;)
  Tak, jak przypuszczałam taka majówka nie mogła się nie udać!
  btw kocham Twoje włosy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Hmm marcepan nie mogłabym tam za długo przebywać ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wysłałam zaproszenie na bloga

   Usuń
  2. Nie mogę zaakceptować, wyskakuje mi, że "nie znaleziono adresu albo jest błędny" czy coś takiego.

   Usuń
 3. Hahahah, ładna akcja z tym pokojem. :)
  Cudne zdjęcia.

  OdpowiedzUsuń
1. Nie mam tu żadnych zabezpieczeń antyspamerskich dla wygody i szybkości komentowania więc proszę o nie spamowanie oraz nie zamieszczanie komentarzy nie na temat lub związanych z innym postem.
Nie reklamuj się w żaden sposób ponieważ to przynosi skutek odwrotny od zamierzonego.
Takie komentarze będą usuwane.
2. Każdy ma prawo do swojego zdania i wyrażania opinii, ale proszę to robić w kulturalny sposób.
3. Nie uznaję zasady „obserwowanie za obserwowanie” - obserwuję tylko te blogi, które mnie zaciekawią i do których chcę regularnie wracać. Nawet jeśli ktoś ma bloga na innym portalu niż blogger, a lubię go czytać to dodaję go do swojego czytnika.
4. Miej swoją tożsamość - nawet jeśli nie posiadasz bloga lubi innej strony a chcesz skomentować, podpisz się (imię, pseudonim, mail).
5. Na tym blogu nie jesteś anonimowy! Posiadam lokalizator IP z namiarem na dostawcę internetu z którym będę się kontaktowała w razie jakichkolwiek nadużyć.
6. Moderacja - tylko po to żebym nie przeoczyła żadnego komentarza, także pod starszymi postami.
Dziękuję za uwagę.