poniedziałek, 29 lutego 2016

77. ...and the oscar goes to...

Za wszystkie 5 nominacji i filmy, za które nawet tego mu oszczędzono. I za to, że czasem za niektóre role statuetki dostają np.Gwyneth Paltrow czy Jennifer Lawrence (z całą sympatią do tej drugiej). Można go lubić lub nie, ale nie sposób mu odmówić znakomitego aktorstwa. Tak w ogóle.Źródło: Grafika Google

W listopadzie, na pierwszych zajęciach na podyplomówce, każdy z grupy przedstawiał się publicznie, opowiadał coś o sobie, argumentował dlaczego wybrał taki właśnie kierunek itp. Oprócz tego wymieniłam moje zainteresowania, a jednym z nich jest film. Jakiś miesiąc temu, siedziałam w bibliotece z kilkoma osobami, gdzie w rozmowie wspomniałam o Oscarach i moim trzymaniu kciuków za DiCaprio. Nie sądziłam, że tak bardzo wryje się to w pamięć. Otóż po rozdaniu nagród Akademii miałam zjazd. Wchodzę do sali i takie oto zdania usłyszałam: 
1. Jak tylko się dowiedziałam, że DiCaprio dostał Oscara, od razu pomyślałam o Tobie!
2. Tak się przejęliśmy tymi Oscarami, że mój mąż wstał w środku nocy żeby je oglądać.
3. Mój mąż obudził mnie nad ranem żeby powiedzieć, że DiCaprio wygrał.
4. Przez Ciebie sama się wczułam w te Oscary! 
5. I jak? Oglądałaś galę?

3 komentarze

 1. Ty już mi się będziesz zawsze z Oscarami kojarzyć, normalnie czekałam na Twój komentarz.:)
  Zdrowiej tam szybko:*

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdrowia i powrotu do sił życzę! ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Trzymaj się i wracaj do nas. Ściskam!

  OdpowiedzUsuń
1. Nie mam tu żadnych zabezpieczeń antyspamerskich dla wygody i szybkości komentowania więc proszę o nie spamowanie oraz nie zamieszczanie komentarzy nie na temat lub związanych z innym postem.
Nie reklamuj się w żaden sposób ponieważ to przynosi skutek odwrotny od zamierzonego.
Takie komentarze będą usuwane.
2. Każdy ma prawo do swojego zdania i wyrażania opinii, ale proszę to robić w kulturalny sposób.
3. Nie uznaję zasady „obserwowanie za obserwowanie” - obserwuję tylko te blogi, które mnie zaciekawią i do których chcę regularnie wracać. Nawet jeśli ktoś ma bloga na innym portalu niż blogger, a lubię go czytać to dodaję go do swojego czytnika.
4. Miej swoją tożsamość - nawet jeśli nie posiadasz bloga lubi innej strony a chcesz skomentować, podpisz się (imię, pseudonim, mail).
5. Na tym blogu nie jesteś anonimowy! Posiadam lokalizator IP z namiarem na dostawcę internetu z którym będę się kontaktowała w razie jakichkolwiek nadużyć.
6. Moderacja - tylko po to żebym nie przeoczyła żadnego komentarza, także pod starszymi postami.
Dziękuję za uwagę.