O blogu

Ponieważ często trafiają tu osoby przekierowane do konkretnego posta o jakiejś konkretnej tematyce, na początek wspomnę, o czym na pewno NIE JEST ten blog.
Otóż NIE JEST to blog filmowy - sporo piszę o filmach, ale to miejsce nie służy rzetelnym recenzjom. Po prostu uwielbiam kino i często dzielę się swoimi przemyśleniami odnośnie wybranych filmów i wydarzeń z tym związanych.
NIE JEST to blog książkowy, choć zdarza mi się wspominać o książkach.
NIE JEST to blog modowy, kosmetyczny i urodowy, choć zdarza mi się na podobne tematy pisać - jestem typową kobietą.
NIE JEST to też blog podróżniczy, kulinarny, fotograficzny ani pasujący do jakiejkolwiek modnej kategorii.
To blog o tym co mnie zaabsorbuje, czym chciałabym się w danej chwili podzielić, moje myśli nieoswojone.
Chcę dzielić się tym, co we mnie siedzi, co przeżywam, co myślę, co zaobserwuję. Bez umieszczania tego w konkretnych kategoriach i ramach. Podstawą tego miejsca jest treść i subiektywizm.
Nie publikuję tu postów sponsorowanych. Opinie o przedmiotach lub miejscach, które sporadycznie pojawiają się w postach, są moją subiektywną oceną i nie mają formy reklamy.

Swoją przygodę z blogowaniem rozpoczęłam 21 lutego 2003 roku jako nastolatka. Będąc w liceum opuściłam blog.
Po kilku latach poczułam ponowną chęć pisania.
Pierwsze Myśli Nieoswojone powstały 9 stycznia 2011 roku. Po niekorzystnych zmianach na portalu blog.pl, przeniosłam się 14 lipca 2012 na blogger i tu zapuściłam korzenie. Z upływem czasu zrezygnowałam z obnażających i identyfikujących mnie treści prywatnych.

Piszę co chcę i jak chcę. Nie ma tu miejsca na kagańce. Często ironizuję, używam słów z wielkopolskiej gwary (nie celowo, po prostu mam je w słowniku od dziecka), neologizmów, nie ma dla mnie tematów tabu i jestem krytyczna. Zdarza mi się zjadać przecinki (oby poszło w cycki!) i czasem robię literówki (choć jako perfekcjonistka staram się tego pilnować). Czyli wszystko to, co tak bardzo drażni internautów.
Twoja obecność tutaj jest tylko i wyłącznie Twoją decyzją. Jeśli nie będzie Ci coś odpowiadać – nie męcz siebie, mnie ani moich czytelników, lecz znajdź coś, co Ci odpowiada.